Krepšelis dar tuščias.

Grįžti į parduotuvę

UNDER MY ROOF

Product name Unit price Stock status
No products added to the wishlist

Istorija

“Under My Roof “ (liet.“Po mano stogu”) – mados prekinis ženklas, veikiantis nuo 2013 metų. Įkūrėjai, Rasa Subačiūtė ir Justas Atkočius, po aprangos dizaino studijų Kauno Kolegijos Justino Vienožinskio fakultete turėtą idėją pavertė bendru projektu. Drauge įgytos žinios ir įgūdžiai, vienodi požiūriai bei skirtingos idėjos leido kurti platų unikalių gaminių asortimentą: galanteriją, papuošalus, drabužius ir kitus aksesuarus.

Kūryba

Dizaineriai kurdami produktus remiasi unikaliais, įdomiais ir kitokiais sprendimais. Nuo idėjos iki konstrukcijos, siuvimo, ir galiausiai iki galutinio produkto išpildymo – svarbi kiekviena detalė. Didelis dėmesys skiriamas kokybei, individualumui ir ilgaamžiskumui, kad produktai patys kalbėtų už save. Tikslas – kurti elegantišką prabangą, o ne sekti trumpalaikes mados tendencijas.

Kolekcijos

Produktams yra naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, audiniai ir natūrali oda. Metalinės detalės – tiesiogiai iš Italijos ir Prancūzijos gamintojų. Kolekcijos gaminamos limituoto kiekio ir parduodamos dizaino butikuose visoje Lietuvoje.

„Mūsų tikslas – ne tik turėti kažką savo, bet kurti kartu. Taigi mes esame kartu visada: gyvenime ir darbe. Mes esame abu po vienu stogu.“

Rasa Subačiūtė

,
Dizainerė, Under My Roof

„Mes kuriame išskirtinius ir ryškius produktus, kad jie būtų pastebėti. Gaminame, tai kas mums gražu ir stengiamės įgyvendinti įdomius projektus. Mes nesilaikome standartų, mes keičiame juos.“

Justas Atkočius

,
Dizaineris, Under My Roof