Krepšelis dar tuščias.

Grįžti į parduotuvę

UNDER MY ROOF

Product name Unit price Stock status
No products added to the wishlist

Sąlygos ir taisyklės

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau„Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos  Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu www.undermyroof.eu internetinėje parduotuvėje susijusios nuostatos.

Apie bet kokius pakeitimus, taisymus ar papildymus prisiregistravęs Pirkėjas bus informuojamas prieš įsigyjant pasirinktas prekes internetinėje parduotuvėje. Pirkėjas prieš patvirtindamas pirkimą privalės iš naujo sutikti su pasikeitusiomis Taisyklėmis (pažymėdamas varnelę langelyje su prierašu „Aš sutinku su internetinės parduotuvės www.undermyroof.eu taisyklėmis“).

Jeigu Pirkėjas nesutinka su šiomis taisyklėmis, tokiu atveju prašome neatlikti pirkimo – pardavimo sandorių internetinėje parduotuvėje www.undermyroof.eu ir nesinaudoti šios internetinės parduotuvės paslaugomis.

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą (-as) prekę (-es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Apmokėti“.

Pirkėjo teisės

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes internetinėje parduotuvėješių Taisyklių nustatyta tvarka.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su internetine parduotuve apie tai pranešdamas Pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos.

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.

Pirkėjo įsipareigojimai

Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų prie internetinėje parduotuvėje turimos vartotojo sąsajos. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo informuoti apie tai Pardavėją skyrelyje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, jis turėtų juos atnaujinti.

Pirkėjas, naudodamasis internetine parduotuve įsipareigoja laikytis šių Taisyklių, kitų sąlygų, aiškiai nurodytų internetinėje parduotuvėje bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų pateikimą internetinėje parduotuvėje.

Pardavėjo teisės

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 24 valandas.

Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.

Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis internetine parduotuve ir/arba panaikinti Pirkėjo registraciją, jeigu Pirkėjas bando pakenkti saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus. Bet kokie bandymai pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui yra tiriami ir, esant reikalui, perduodami teisėsaugos institucijoms.

Pardavėjo įsipareigojimai

Pardavėjas įsipareigoja šiose Taisyklėse internetinėje parduotuvėje nustatytomis sąlygomis sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą internetinės parduotuvės registracijos formoje, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytus atvejus, kai įvykdoma nusikalstama veika, susijusi su Pirkėju, ir šie duomenys yra reikalingi teisėsaugos institucijoms.

Produktai

Kiekvienos internetinės parduotuvės parduodamos prekės išmatavimai ir savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

Pardavėjas neatsako už tai, kad prekės savo spalva gali neatitikti realios prekių spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Registracija

Registruojantis internetinėje parduotuvėje Pirkėjas privalo pateikti teisingą asmeninę informaciją (vardą, pavardę, el. pašto adresą, įmonės rekvizitus ir t.t.).

Perkant prekes Pirkėjas privalo pateikti papildomus teisingus duomenis (pilną mokėtojo adresą, pilną gavėjo adresą, telefoną,pasirinkti mokėjimo būdą. Pirkėjas atsakingas už teisingą duomenų pateikimą.

Užsakymas

Atkreipkite dėmesį, kad Pirkėjo krepšelyje prekės nėra saugomos ir gali būti nupirktos kitų Pirkėjų kol užsakymas nepatvirtintas.

Prekės ruošiamos išsiųsti tik gavus apmokėjimą. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną.

Apie pristatymo terminus būsite informuoti el. paštu ar kitais Jūsų nurodytais kontaktais.

Kainos

Visos kainos šioje parduotuvėje pateikiamos eurais (€) + PVM (Pridėtinės Vertės Mokestis).

Lietuvoje: Kaina su 21% PVM (€).

Apmokėjimas

Tiesioginiu banko pavedimu

Po užsakymo patvirtinimo Jums bus sugeneruota detali išankstinio apmokėjimo sąskaita. Ją apmokėti turite per 24val. Jūsų pasirinktame banke. Neatlikus banko pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama. Pasirinkus šį mokėjimo būdą užsakymą pradedame vykdyti tik gavę Jūsų apmokėjimą. Apie tai Jus informuosime elektroniniu paštu.

Paysera.lt mokėjimo sistema

Jūs būsite nukreipti į „Paysera“ sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

PayPal mokėjimo sistema

PayPal priima Visa, MasterCard, American Express, Discoverkreditinių kortelių mokėjimus.
Jei norėtumėte mokėti per PayPal, renkantis šį variantą prekių krepšelyje,būsite nukreipti į PayPal „Apmokėjimo“ puslapį, kur galėsite atlikti apmokėjimą.
Dėl išsamesnės informacijos apie PayPal apsilankykite www.paypal.com.

Pristatymas

Prekes pristatomos naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis Lietuvoje.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes ne vėliau kaip per 2-3 darbo dienas (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie apmokėjimą. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių gaminimo terminą ir būsimą pristatymą.

Pristatymą apmoka pirkėjas, jeigu nenurodyta kitaip.

Užsakymai vykdomi darbo dienomis, 10:00 – 17:00 valandomis. Užsakymai pateikti ne darbo dienomis pradedami vykdyti sekančią darbo dieną.

Prekių grąžinimas

Pirkėjas gali grąžinti prekes per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d.įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Tuo atveju, kai prekė grąžinama, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Kai grąžinama „gauta ne ta prekė“ ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturianalogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) sumokėtus pinigus.

Atsakomybė

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia registracijos formoje tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia internetine parduotuve.

Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

Baigiamosios nuostatos

Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.

Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Intelektinė nuosavybė

Visas turinys pateikiamas parduotuvėje, aprašymai, logotipas, paveikslėliai yra UNDER  MY ROOF prekės ženklo nuosavybė ir yra saugomi pagal tarptautinę autorių teisės įstatymą.